Zabezpieczenie lakieru – tylko z Autokliniką

Właściwe dbanie o lakier samochodowy to jeden z najważniejszych aspektów, o który musisz zadbać, jeśli chcesz, żeby twój samochód prezentował się okazale. Nie musisz robić tego sam, nasza firma od lat z sukcesami zajmuje się różnymi aspektami auto detailingu. Jesteśmy liderem tej branży na terenie Białegostoku i całego regionu.

Autoklinika – zabezpieczenie lakieru na najwyższym poziomie

Myśląc o odpowiednim dbaniu o lakier bierzemy pod uwagę wiele czynników. Najważniejsze są dla nas twoje potrzeby. Dlatego zaoferujemy tobie tylko najlepsze sposoby zabezpieczania lakieru. Jednym z nich jest powłoka ceramiczna. Jest ona uznawana za jedno z najlepszych zabezpieczeń lakieru samochodowego. Co istotne ma ona zastosowanie zarówno dla samochodów nowych, jak i używanych. Powłoka ceramiczna zwiększa odporność lakieru na różnego typu zarysowania oraz pozwala mu zachować piękny połysk przez bardzo długi czas. Użycie tej techniki jest w pełni bezpieczne dla twojego samochodu. 

Pracownicy Autokliniki to ludzie z pasją, a co najważniejsze – z gruntownym wykształceniem w swoim fachu. Oprócz zabezpieczania lakieru wykonujemy od długiego czasu inne czynności związane z szeroko pojętym auto detailingiem, do naszych specjalności należą również między innymi:

  • renowacja lakieru
  • renowacja skór 
  • polerowanie i renowacja lamp
  • mycie i czyszczenie samochodu

Renowacja lakieru nigdy nie była prostsza 

Nie martw się, jeśli nie zadbałeś o wcześniejsze odpowiednie zabezpieczenie lakieru, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Zniszczony lakier można poddać szybkiej i gruntownej renowacji. Z myślą o tobie i twoich potrzebach przygotowaliśmy trzy pakiety renowacji lakieru. Najbardziej podstawowym z nich jest program standard – szybko poprawi on stan twojego lakieru, często jest wybierany przez właścicieli samochodów używanych. Jeśli oczekujesz jeszcze lepszego efektu końcowego to mamy dla ciebie program premium. Dwuetapowa  renowacja usunie aż 60% rys z twojego auta. Najbardziej luksusową opcją do wyboru jest pakiet VIP. Jest on przeznaczony dla najbardziej wymagających klientów. Usunie 90% rys i nada lakierowi wyjątkowy połysk i wygląd.

Profesjonalna kadra i kompleksowe podejście do twoich potrzeb 

Najważniejsza w naszej pracy jest pasja do samochodów. Nasza kadra pracownicza z roku na rok pogłębia swoją wiedzę i umiejętności związane z szeroką gamą branży auto detailingu. Staramy się o to, żeby pakiet usług przez nas oferowanych wzrastał z roku na rok. U nas nie tylko zadbasz o swój lakier i tapicerkę, ale również:

  • wymienisz u nas opony
  • naprawisz felgi – oferujemy również ich polerowanie wibracyjne
  • twoja klimatyzacja poddana zostanie szczegółowemu przeglądowi

Zależy nam, żebyś nie musiał dbać o swój samochód w różnych serwisach. U nas dostaniesz prawie wszystko w jednym miejscu. Zaoferujemy ci również dobrą ofertę finansową, żebyś mógł zostawić pieniądze w portfelu na inne istotne dla ciebie potrzeby. Możesz spytać się nas o szczegóły wykonywanych przez nas usług. Nasi pracownicy krok po kroku zagłębią cię w meandry auto detailingu. 

NationalCar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *