Ochrona Twojego samochodu na czas wylotu? To możliwe!

parking lotnisko Poznań

Poszukujesz miejsca w którym będziesz mógł pozostawiać swój samochód kiedy ty odbywasz podróż samolotem do danego miejsca? Jeśli tak doskonale się składa tani parking lotnisko Poznań znajduje się w odległości kilometra od lotniska Ławica. Fachowcy gwarantują między innymi ubezpieczenie zarówno obiektu jak i pojazdów które pozostają w tym miejscu i są one ubezpieczone zarówno od włamania i kradzieży dodatkowym plusem który skłania do skorzystania z możliwości gwarantujących przez lotnisko Poznań parking ceny.

Bez względu na to jaki jest twój miesięczny budżet z pewnością możesz sobie pozwolić na zaparkowanie samochodu właśnie w tym miejscu cennik plasuje się bowiem niezwykle korzystnie z punktu widzenia klienta w przypadku zainteresowania z korzystaniem z usługi parkowania od 1 do 3 dni parkowanie kosztuje 39 zł. Z kolei jeśli mamy do czynienia z nieco większym wyjazdem i trwać będzie od 4 dni nawet do tego dnia możemy liczyć na konkurencyjną stawkę w wysokości 65 zł jeśli nasz wyjazd trwa więcej niż tydzień ale mniej niż 2 tygodnie w przedziale od 8 do 11 dni parkowanie na parkingu zielonym wyniesie nas około 89 zł z kolei w przypadku dłuższych wyjazdów od 12 do 14 dni parkowanie to koszt 129 zł .W przypadku gdy wybieramy się na nieco większy wyjazd i trwać on będzie od 15 dni nawet do miesiąca możemy liczyć na stawkę za parkowanie na parkingu zielonym wynoszącą 149 zł.

Parking P5 Ławica to doskonałe rozwiązanie gwarantując bezpłatny transfer na lotnisko kiedy klienci przyjadą na parking są proszeni o zatrzymanie się przed portierni w tamtym miejscu otrzymają potwierdzenie pozostawienia pojazdu oraz numer telefonu na który należy zgłosić się w przypadku zainteresowania usługą odbioru z lotniska. Transfer nie trwa dłużej niż 5 minut a płatność możliwa jest do uregulowania zarówno gotówką jak i  kartą płatniczą. W przypadku zainteresowania tego rodzaju rozwiązaniem najlepszym wyjściem będzie skorzystanie z elementów jakim jest tani parking lotnisko Poznań to miejsce dostosowane do potrzeb i wymagań nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Bez cienia wątpliwości na szczególną uwagę zasługuje fakt że jest on strzeżony i całodobowo chroniony przez obsługę parkingu na lotnisku Poznań Ławica możemy liczyć na dyspozycyjność około 800 miejsc parkingowych teren lotniska jest usytuowana od parkingu około kilometra parking jest całodobowo chroniony i monitorowany dodatkowym atutem pozostaje wcześniej wspomniane ubezpieczenie zarówno pojazdu jak i całego obiektu od kradzieży i włamań i należy dbać o bezpieczeństwo twojego pojazdu również ze względu na fakt że parking zielony pozostaje w pełni ogrodzony i doskonale oświetlone. Obsługa parkingu pracuje całodobowo i gwarantuje pomoc w przypadku konieczności podejmowania takich prac jak pompowanie kół Czy ładowanie akumulatora. Jeśli oferta parkingu zielonego cię zainteresowała najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z możliwości kontaktu bezpośredniego z jednym z fachowców który odpowie na wszelkie pojawiające się pytania i wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *