Sklep Kawasaki – poznaj najbardziej znane modele tej marki!

Wśród motocykli, Kawaski jest jedną z bardziej docenianych marek. W swojej ofercie ma wiele znanych modeli. Produkuje motocykle z różnych kategorii, dlatego każda osoba znajdzie w ich ofercie coś dla siebie. Historia marki nie zaczęła się jednak od tego pojazdu. Co więcej, produkcja motocykli nie jest nawet ich głównym źródłem dochodu! W naszym artykule poznasz krótką historię tej ciekawej marki, a także dowiesz się, które motocykle są najbardziej doceniane. Jeśli jesteś właścicielem pojazdu Kawasaki to koniecznie przeczytaj gdzie kupić do niego najlepsze części i akcesoria!

Kawasaki – co było przed pierwszym motocyklem?

Sam koncern Kawasaki istnieje od 1886 roku. Jednak na samym początku zajmowała się produkcją… statków! W późniejszym czasie koncern przeszedł od kolejnictwa, do lotnictwa, aż w końcu w 1961 roku powstał tu pierwszy motocykl. Obecnie znana firma Kawasaki Heavy Industries powstała z połączenia  Kawasaki Dockyard, Kawasaki Rolling Stock Manufacturing oraz Kawasaki Aircraft. Był to rok 1969. Sześć lat później rozpoczęto produkcję motocykli dla Ameryki. Obecnie, wraz z trzema innymi firmami, Kawasaki stanowi czołówkę w tej branży. W swojej historii marka wypuściła na rynek wiele kultowych obecnie motocykli. Które z nich warto mieć na oku?

Kultowe motocykle Kawasaki – co warto mieć?

Na przestrzeni lat Kawasaki wypuściło wiele ciekawych modeli, zarówno ścigaczy jak i bardziej klasycznych typów. Jednym z nich jest na przykład Ninja ZX-10R. Model ten został wypuszczony w 2004 roku, jednak nadal budzi respekt i nie może powstydzić się swoich parametrów. To 184 km układ zawieszenia wraz z bardzo dynamicznym układem kierowniczym. Był w czołówce klasy supersport. 

W 2012 roku został wypuszczony model KX450F z klasy supercross. Maszyna może poszczycić się zwycięstwami w prawie połowie zawodów z tej klasy. Posiada kontrolę startu, możliwość łatwego tuningu oraz bardzo mocny silnik. Był to pierwszy motocykl z pneumatycznym zawieszeniem z przodu.

Sklep Kawasaki – postaw na oryginalną jakość

Sklep Kawasaki z oryginalnymi częściami jest kluczowy do zdobycia najlepszej jakości produktów. W każdym motocyklu potrzebne są wymiany. Dlatego powinniśmy mieć zawsze dostęp do sklepu Kawasaki, który dostarczy nam najwyższej jakości części do napraw, ale także tuningów. Co więcej, można w takich miejscach kupić oryginalne akcesoria i odzież. W tej kwestii sklep Kawasaki także oferuje naprawdę warte uwagi produkty. Warto stawiać na oryginalne rzeczy, za którymi stoi jakość i porządne wykonanie. Raz kupiony produkt będzie z nami na naprawdę długi czas!

Kawasaki to marka, której dobre imię było wypracowywane przez lata. Cały czas się rozwija i dąży do doskonałości. Każdy motocykl spod szyldu Kawasaki jest konkurencyjny dla innych firm i plasuje się wysoko w rankingach. Jeśli szukasz maszyny odpowiedniej dla siebie – tutaj na pewno ją znajdziesz! 

NationalCar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *