Dlaczego Volkswagen?

Volkswagen to wydajność i niezawodność. Dla nikogo nie jest tajemnicą, że marka Volkswagen jest obecnie jednym z najpopularniejszych producentów pojazdów na rynku motoryzacyjnym. Obserwując ulice, szybko możemy dojść do wniosku, że liczba Golfów, Passatów i innych reprezentantów tego niemieckiego producenta bije wszelkie rekordy. Gdyby do tego doliczyć samochody marek, których Volkswagen jest właścicielem, prawdopodobnie okazałoby się, że prawie 30% Polaków posiada, albo używa służbowego samochodu tego największego europejskiego koncernu samochodowego. Z czego wynika tak ogromna popularność tej marki i oferowanych przez nią pojazdów? Poniżej znajdziesz kilka powodów. Ciekawe, czy uważasz podobnie.

Według wielu opiniotwórczych redakcji czasopism i programów telewizyjnych Volkswagen buduje solidne, wydajne i niezawodne pojazdy.

Większość ich modeli radzi sobie dobrze w testach konsumenckich ze względu na ich udoskonalone układy napędowe, niskie zużycie paliwa, wygodną jazdę, ciche kabiny i intuicyjne sterowanie. Rokrocznie różne modele tej marki zdobywają wiele wyróżnień różnych rankingach popularności, analizach technicznych i badaniach konsumenckich. Wśród zwycięzców regularnie goszczą zarówno często odświeżane modele o ogromnej rozpoznawalności, takiej jak Polo, Golf czy Passat, ale także te, które w ofercie Volkswagena goszczą od niedawna.

Trwałość i niezawodność to dwa najważniejsze czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie pojazdu. Jak wcześniej wspomniano, dziś na drogach często można zobaczyć mnóstwo pojazdów z symbolem VW. W Polsce są one symbolem trwałości i długowieczności. Ponad 80% pojazdów Volkswagena sprzedanych 10 lat temu nadal ciągle jeździ i ma się dobrze. Oprócz trwałości, pojazdy Volkswagena znane są z imponującej wartości odsprzedaży. Serwisy – zarówno autoryzowane, jak i prowadzone przez osoby niezwiązane z producentem – oferują niedrogie usługi, a oferta dostępnych części zamiennych gwarantuje krótki czas oczekiwania na usunięcie każdej usterki i naprawy eksploatacyjnej. Możesz przekonać się, jak dobrze rozwinięta jest w Polsce sieć serwisowa: https://centrumwroclaw.pl/vw/blacharnia-i-lakiernia/

Jeśli szukasz bezpieczeństwa i pewności, szukasz Volkswagena

Powszechnie panującą opinią jest zdanie mówiące, że częścią tego, co pomaga Volkswagenowi, jest po prostu imponująca niezawodność we wszystkich dziedzinach. Innym powodem, dla którego marka VW jest tak popularna wśród konsumentów, są standardowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak automatyczne hamowanie awaryjne i systemy ostrzegania przed kolizją. Według Volkswagena ich stałe zaangażowanie w dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów z kluczowymi technologiami bezpieczeństwa pozostaje najwyższym priorytetem.

Bezpieczeństwo jest również kolejnym krytycznym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę przy zakupie pojazdu, a Volkswagen stawia je na pierwszym miejscu. Oferta VW zajmuje wysoką pozycję, jeśli chodzi o niezawodność, zwłaszcza dzięki programowi Das Welt Auto i kompleksowej gwarancji zawartej w zakupie. Przeglądając ogólną jakość salonów Volkswagena, konsumenci od kilku lat wysoko oceniają markę. Ponadto, nie rezygnując ze stylu, marka konsekwentnie zapewnia komfort i bezpieczeństwo.

NationalCar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *