nationalcar.com.pl to strona poświęcona szeroko pojętej motoryzacji. Jeśli się nią interesujesz i chcesz poszerzyć swoją wiedzę, odwiedź nas! Sprawdź jedną z naszych kategorii: warsztat, porady oraz prawo a motoryzacja.

KONTAKT

Kategorie

Nie tylko auta elektryczne – sprawdź nowości od Hyundaia

Z początkiem roku 2020 Hyundai przedstawił swoją strategię na najbliższe lata. Dotyczy ona przede wszystkim rozwoju najważniejszych projektów w tym umacniania swojej pozycji lidera na ryku samochodów. Zobacz, najciekawsze nowości wprowadzone przez Hyundaia w 2020 roku!

Nowy Hyundai i10 N Line

Nowa, bardziej sportowa wersja znanego i10. Luksusowy design i większa wydajność, dzięki czemu przyjemność jazdy jest jeszcze większa. Dopracowane szczegóły w połączeniu z najnowocześniejszymi technologiami sprawiają, że ten niewielki samochód w niczym nie odstaje od większych modeli. To auto doskonale sprawdza się na ulicach miast przede wszystkim za sprawą swoich kompaktowych wymiarów. Dzięki temu parkowanie w trudno dostępnych miejscach i wąskich parkingach jest o wiele łatwiejsze. Pomimo niewielkich rozmiarów oferuje sporo przestrzeni ładunkowej. Zastosowany w nim system odzyskiwania energii ERS ma za zadanie przechwytywać energię kinetyczną, która wytwarzana jest podczas ruchu do przodu. Energia ta magazynowana jest w akumulatorze i wykorzystywana następnie do zasilania auta.

i20 Nowej Generacji

To pierwszy miejski model Hyundaia wyposażony w 48 woltowy układ hybrydowy. Dzięki niemu zwiększona została efektywność jazdy. Auto wyposażone w szereg nowoczesnych i innowacyjnych technologii zwiększa nie tylko komfort i przyjemność z jazdy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. i20 Nowej Generacji to także więcej przestrzeni dla pasażerów siedzących z tyłu oraz więcej miejsca w bagażniku.

i20 Nowej Generacji

Ta trzecia generacja tego modelu z pewnością była wyczekiwana przez wielu wiernych fanów Hyundaia. W końcu samochód ten należy no najlepiej sprzedających się modeli marki w Europie. To pierwszy przedstawiciel nowego języka projektowania marki Hyundai na rynku europejskim. Mowa tu o Sensuous Sportiness, czyli harmonii pomiędzy proporcją, architekturą, stylem oraz technologią.

Nowa Kona

Tym modelem Hyundai wychodzi naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy poszukują aut napędzanych elektrycznie. Producent odświeżył nie tylko wygląd zewnętrzny auta, ale również i jego wnętrze. Zostało ono zaprojektowane tak, by wyrażać elegancję i zarazem nowoczesność. Całość daje efekt nowego poziomu jakości. Hybrydowy napęd nowej Kony to połączenie silnika elektrycznego oraz silnika 1.6 GDI o łącznej mocy 141 koni mechanicznych.

Nowy Santa Fe

Santa Fe to pierwszy SUV, jaki w swojej ofercie zaprezentował Hyundai już ponad dwadzieścia lat temu. Doceniany za wyposażenie, komfortową jazdę oraz przestronność teraz zyskuje całkiem nowy odważny design. Odświeżony wygląd tego modelu cechuje przede wszystkim luksusowy design. To właśnie dzięki pakietowi Luxury samochód ten zyskuje bardziej wyrafinowany wygląd w środku oraz na zewnątrz. Oprócz tego oferuje jeszcze więcej przestrzeni, w której jakość zastosowanych materiałów wychodzi na pierwszy plan.

Nowy Tucson

Nowy Hyundai Tucson to przede wszystkim świeży, awangardowy wygląd, który charakteryzują zdecydowane, kanciaste linie. Nowa generacja tego modelu wyraża charakterystyczne dla Tucsona śmiałe połączenia. Na uwagę zasługuje z pewnością również przestrzeń wewnętrzna oraz jej wkomponowany interfejs.

NationalCar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *