Wózek widłowy od Toyoty? Sprawdź dlaczego warto

Marka Toyota z pewnością jest znana ze swoich samochodów. Jednak w branży budowlanej, przemyśle czy w wielu innych miejscach firma jest doceniana ze względu na inne maszyny. Jeśli więc szukasz odpowiedniego sprzętu dla swojej firmy, to Toyota z pewnością będzie dobrym wyborem. Warto poznać ofertę marki i sprawdzić, co będzie dla nas odpowiednie. Do wyboru jest naprawdę wiele sprzętów i pojazdów. Jeśli chodzi o wózki widłowe Toyota, to każda firma znajdzie coś odpowiedniego pod względem technicznym, jak i mieszczącego się w budżecie. Koniecznie sprawdź, co może zyskać Twoja działalność!

 Toyota – historia marki 

Marka Toyota to japoński koncern, który powstał w 1937 roku. Co ciekawe, sama firma powstała prawie 10 lat wcześniej. Wtedy to „Toyoda” była firmą tkacką. Dopiero w 1933, zainspirowany motoryzacją właściciel marki, założył w fabryce dział samochodowy. W kolejnych latach powstały pierwsze silniki oraz modele samochodów, między innymi Toyota A1. W 1966 roku wypuszczono najbardziej obecnie znany model – Corolla. Toyota w 1997 roku stworzyła także pierwszą hybrydę. Później japoński koncern połączył się z amerykańską branżą, aby podbić także tamtejsze rynki zbytu. W 1989 roku powstała także marka luksusowa, czyli Lexus. 

W 2020 roku marka sprzedała blisko 10 milionów samochodów. Taka liczba pozwoliła na zajęcie pierwszego miejsca w światowych rankingach sprzedaży. Na rynku europejskim zajęła 3 miejsce, a w  Polsce po raz pierwszy uplasowała się na pierwszej pozycji. Wciąż najpopularniejszym modelem pozostaje Corolla. 

 Wózek widłowy Toyota – dlaczego warto?

Nie tylko samochody marki Toyota są warte uwagi. Firma produkuje także inne pojazdy, jak i maszyny. To między innymi wózki widłowe, takie jak ten: https://cwwblum.com/vehicle/toyota-02-8fgf15/. Ma on duży udźwig oraz wysokość podnoszenia, a ułatwieniem jest automatyczna skrzynia biegów i napęd na Pb/LPG. Co więcej, na ten wózek widłowy Toyota dostaniesz aż 6 lat gwarancji. Jednak do wyboru jest znacznie więcej modeli. Każdy odpowiada potrzebom innej działalności. Możesz łatwo sprawdzić dokładną specyfikację techniczną na stronie internetowej. Toyota ma w swoim asortymencie modele z różnych półek cenowych. Dzięki temu zarówno mniejsze, jak i większe firmy znajdą tutaj to, czego potrzebują. Wszystko to w odpowiadającym im budżecie. Wózek widłowy Toyota z pewnością sprawdzi się w każdej branży, będzie niezawodny i bardzo sprawny.

 Rodzaje wózków widłowych Toyota 

Istnieją różne typy tych maszyn. Jest to przede wszystkim podział na wózek widłowy Toyota elektryczny i spalinowy. Jeśli chodzi o pierwszy typ, to do wyboru mamy modele trzykołowe lub czterokołowe. Maszyny sprawdzają się zarówno do pracy wewnątrz, jak i na zewnątrz. Zwykle wykorzystuje się je do załadowywania i rozładowywania towaru, kompletowania zamówień czy też obsługi linii produkcyjnych. Wózek widłowy Toyota spalinowy to połączenie silnika wysokoprężnego z LPG. Ten model można wykorzystywać do prac na zewnątrz ze względu na wydobywanie się spalin. Ma za to szeroki przedział udźwigu – od 1,5 tony do nawet 8 ton. 

 Specjalistyczne wózki widłowe Toyota 

Oprócz tego do wyboru mamy wózki widłowe Toyota wysokiego składowania. Są one bardzo proste w obsłudze i mają duże przyspieszenie. Służą do pracy z towarem na wyższych kondygnacjach. Wózek widłowy Toyota unoszący to z kolei możliwość obsługi więcej niż jednej palety na raz. Wykorzystuje się je do prac wewnętrznych. Wózek widłowy Toyota do kompletacji jest idealnym rozwiązaniem do firm, gdzie wykonuje się kompletację zamówień. Jeśli Twoja firma potrzebuje specjalistycznego sprzętu dostosowanego do danego miejsca, to także znajdzie go tutaj. Wózek widłowy Toyota do wąskich korytarzy sprawdzi się nawet w bardzo ograniczonej przestrzeni! Ostatnia grupa to wózki holownicze. Seria BT Movit oraz Toyota Tracto charakteryzują się wysokim bezpieczeństwem użytkowania i dużą wydajnością. 

 Toyota – to się opłaca 

Jak widać, wybór maszyn jest naprawdę szeroki. Każde przedsiębiorstwo znajdzie w asortymencie Toyoty coś, co idealnie dopasuje się do jego oczekiwań. Warto sprawdzić oferty różnych pośredników, którzy mają u siebie maszyny tej marki. Z pewnością uda nam się znaleźć naprawdę świetne cenowo opcje. Dzięki temu uda nam się nawet z ograniczonym budżetem zdobyć jakościowe, wydajne i sprawne maszyny. Można przemyśleć także zakup z rynku wtórnego. Używane wózki widłowe Toyota wcale nie muszą być gorsze. Marka charakteryzuje się dużą wytrzymałością i wydajnością, więc nawet takie pojazdy sprawdzą się w Twojej firmie. Koniecznie sprawdź, co będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Ważne są też parametry techniczne poszczególnych modeli, które łatwo sprawdzisz w Internecie. Nie zwlekaj – znajdź odpowiednie maszyny już teraz! Z pewnością nie pożałujesz takie inwestycji. Lepiej też raz wydać większą sumę pieniędzy na sprawdzony, niezawodny sprzęt, niż później wydać znacznie więcej na naprawy nieodpowiednich maszyn. 

NationalCar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *